Нардеп Ігор Гузь проінспектував  разом з депутатами Володимир-Волинської міської ради та першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком  майбутню   об’їзну дорогу яка у перспективі має з’явитись в районі вулиці Зимненської.

Таким чином було зроблено перший крок на шляху до реалізації проекту, мова про який вже ведеться давно. Завдяки новій об’їзній дорозі, протяжністю понад два з половиною кілометри, великогабаритні автомобілі, які прямують з Устилуга до Луцька, зможуть проїжджати Володимир-Волинський не в’їжджаючи у саме місто. Адже саме на інтенсивний рух вантажівок найчастіше скаржаться мешканці вулиці Зимненської, яким дошкуляє постійний шум, руйнування асфальтного покриття і навіть їхніх будинків, на яких з’являються тріщини через постійні сильні вібрації.

Майбутня дорога простягатиметься на землях Зимненської громади, села Заріччя та Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату «ЦОСПП», але якщо останній власник претензій не має, то з іншими ще потрібно узгодити усі питання.

Що ж до фінансування будівництва дороги, то тут потрібно залучати кошти з держбюджету, адже це об’єкт аж ніяк не місцевого масштабу. Тому, як зазначив Ігор Гузь, сюди варто запросити міністра інфраструктури аби на місці окреслити ситуацію. В той же час при міській раді  буде створено комісію, яка  займатиметься земельними та іншими організаційними питаннями. Міська влада також готова співфінансувати проект. Цю ініціативу також буде донесено губернатору та керівництву Служби автомобільних доріг Волинської області.

На думку депутата Ігоря Гузя, об’їзну дорогу можна збудувати в рамках ремонту дороги Устилуг-Луцьк-Рівне, який має розпочатись у наступному році. Не менш складна ситуація з відрізком дороги у напрямку Нововолинська, яку також потрібно ремонтувати. Нардеп пообіцяв, що і надалі лобіюватиме питання ремонту доріг у Міністерстві інфраструктури. І вже за два тижні має відбутись ще одна подібна зустріч на місці майбутньої об’їзної з начальником Служби автомобільних доріг області Анатолієм Посполітаком та представниками усіх відповідних служб аби обговорити план майбутніх дій.

Цього ж дня у нардепа відбулась зустріч з педагогічним колективом ЗОШ №5 ім. Кореневського. Народний обранець відповів на питання, котрі нині хвилюють учителів – нестача підручників, заробітна плата, тощо.

Відвідав Ігор Гузь і  Хобултівський дитсадок, де також було реалізовано ще один міні-проект, який був серед переможців другого етапу конкурсу «Крок назустріч» від Фонду «Прибужжя». Завдяки цьому, тридцятьом дошкільнятам із села Хобултова покращили умови навчального закладу: утеплили санітарну кімнату, встановили бойлер для гарячої води, замінили вмивальники, поклали керамічну плитку на стіни та підлогу. Загальна вартість проекту сягнула близько 19 125 тисяч гривень, з них 13 тисяч гривень – виграні у конкурсі.

Дякували цього дня депутату і в двох міських дошкільних навчальних закладах – у «Вишиванці» та «Казці», для ремонту яких за сприяння Ігоря Гузя було виділено кошти з державної субвенції. У дитсадку «Вишиванка», який досі був чи не найхолоднішим у місті, адже температура в приміщенні сягала всього восьми градусів тепла, тепер комфортна температура +18 – +20. В ДНЗ повністю оновлено систему опалення та встановлено індивідуальний тепловий пункт,  завдяки якому вдається економити на енерговитратах. Вартість проекту – 1 мільйон 210 тисяч гривень, з яких понад півмільйона кошти державної субвенції, а решта з міської казни. У планах на наступний рік – гідроізоляція даху та утеплення фасаду будівлі.

Завершується нині утеплення фасаду садочка «Казка», а ефект, зі слів завідуючої Лариси Селещук, вже відчутний – у приміщенні стало тепліше та витрачається менше гігакалорій.  Цей проект також реалізовано на умовах співфінансування з міського та державного бюджетів. До кінця року в садочку ще зроблять нові сходи, перила, дашки над вхідними дверима, покладуть бруківку.

Насамкінець, нардеп разом із помічниками та заступником міського голови побували на майданчику із штучним покриттям, облаштування якого вже майже завершене в дворі на вулиці Ковельська, 105. Наразі це другий подібний майданчик, який збудували в місті у дворі багатоповерхівки і на цьому, як запевнив Ярослав Матвійчук, міська влада не зупинятиметься – в наступному році в бюджеті обов’язково будуть передбачені кошти на нові майданчики.

А завершився візит Ігоря Гузя ознайомленням із ситуацією на річці Риловиця, яка за останні роки перетворилась на зарослий очеретом потічок. Наразі проектно-кошторисна документація на проведення робіт з рекреації залишається поки на папері. Народний депутат пообіцяв передати підготовлений проект необхідних документів міністру екології та природних ресурсів України та посприяти виділенню державних коштів для проведення очищення річки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!