Комунальні проблеми іноді доходять до абсурду. Особливо після ремонтних робіт. То забудуть вчасно траншею  землею закрити, то не вважають за потрібне виставити попереджувальні знаки біля ями посеред дороги, то закрити загороджувальними люками каналізаційні  та водопровідні колодці. Але ніколи не задумуються працівники відповідних служб про те, що саме таке нехлюйство може призвести до непоправних наслідків.

До відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» Волинської області звернувся місцевий мешканець Микола П. із заявою про кричуще порушення норм експлуатації водопровідного колодязя. Поблизу будинку № 24, що на вулиці Привокзальній міста Володимира-Волинського після введення в експлуатацію водогону, комунальники просто забули закрити колодязь. І сіяє ця “дірка” вже впродовж декількох тижнів. Якби це невиправдане головотяпство було десь в полі, якось би з цим можна було б миритися. А так у населеному районі міста. Вдень його ще видно та можна обійти, а у пізню пору доби?

Реагуючи на дану заяву, відокремленим підрозділом було підготовлено звернення до Володимир-Волинської міської ради з проханням не тільки зняти цю проблему, а й віднайти та покарати винних. Бо коли травмується дитина, тоді вже пальцем кивати та вказувати на помилки буде пізно.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!