8 листопада, на спільному засіданні голів фракцій та голів депутатських комісій Володимир-Волинської міської ради, зав’язалися палкі дебати стосовно того, чию ж бруківку мають укладати на вулицях міста – місцевого підприємця-виробника чи підприємця-депутата міської ради?

 Справа у тому, що влітку бруківку вкладали в центрі міста по вулиці Устилузькій, Данила Галицького та Луцькій. Вже восени приступили до її перекладання по вулиці Ковельській. Якщо раніше використовували матеріал місцевого підприємства «Володимир Брук», то на Ковельській вже закладають бруківку іншого виробника, привозну у ТЦ «ПанБуд».

Отож, на спільному засіданні депутати поцікавилися у представників міської влади: чому не підтримуємо місцевого виробника? Мовляв, нам що, не потрібні нові робочі місця та додаткові надходження у бюджет? Чи, можливо, хтось із представників міської влади так активно лобіює інтереси місцевого підприємця – депутата-укропівця?

Свою позицію по даному питанню мав можливість висловити й сам власник ТзОВ «Володимир Брук» Володимир Власюк. Він запевнив депутатів, що нові замовлення для його підприємства, яке, до речі, виготовляє бруківку вже більше 15 років, дадуть можливість зберегти колектив робітників і обійтися без скорочень, можливо, покращити власні потужності та сплатити податки у місцеву казну.

Ми попросили прокоментувати ситуацію, що склалася, підприємця Володимира Власюка та начальника управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктора Фіщука.

– Спочатку наше підприємство постачало бруківку підрядній організації, а коли робітники перебралися на Ковельську, з’явився Радкевич, сказав, що в нього вже все «погоджено і узгоджено» і він буде постачати бруківку, – розповів пан Власюк. – Підряднику все одно чию бруківку класти, їм головне – роботу виконати. Але, що не говори, а з місцевим постачальником підряднику було набагато краще працювати, бо ми – тут, на місці. В нас краще працює логістика, ми більш мобільні. Зараз ми працюємо, так би мовити, на склад, а могли б і далі поставляти свою продукцію. Більше того, зараз на нашому підприємстві постало питання про скорочення робітників. Якщо вони стануть на біржу і попробують того «цигаркового бізнесу», то боюся, що потім не буде кого брати на роботу.

 

А це коментар начальника управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктора Фіщука.

– Вибір матеріалу з якого проводяться роботи, здійснює підрядна організація, яка проводить ремонтні роботи, в даному випадку – викладання бруківки, – пояснив Віктор Сергійович. – До вибору матеріалу міська ради, виконком чи будь-хто не мають жодного відношення. На виконання робіт є виготовлений проект і там закладені середні ціни на будівельні матеріали по Волинській області. Підрядна організація може придбати матеріали за дорожчу ціну, але більше ніж зазначено в проекті, ніхто не оплатить. Ми вивчали цінові пропозиції від виробників бруківки та постачальників. Так вийшло, що бруківка одного кольору була дешевша у «ВолодимирБрук», а іншого – від «ПанБуду». А на Ковельській, якщо ви звернули увагу, викладається бруківка узором, у кількох кольорах. Враховуючи технологію вкладання, не можна взяти бруківку сіру в одного виробника і червону в – іншого. Якщо брати, то вже в когось одного. На Ковельській на даний час (в центрі міста) викладають бруківку, яку постачає «ПанБуд». Але ж і «ВолодимирБрук» не сидить зараз без роботи. Їхньою бруківкою закладають інший відрізок Ковельської – неподалік ДНЗ «Вишиванка».

Різні точки зору стосовно даної ситуації можуть підкріплюватися різноманітними аргументами, проте більшість депутатів міської ради одностайні в тому, що місцевого підприємця-виробника слід обов’язково підтримати.

Дане питання планують розглянути на найближчому засіданні сесії міської ради, яке відбудеться 11 листопада. З усього видно – під час його розгляду в сесійні залі буде спектно.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!