10 листопада, на засіданні ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради, від Наталії Ярошук – головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту, прозвучала пропозиція щодо відродження конкурсу «Княжна Володимира»  

Вже три роки поспіль у нашому місті не проводять цей конкурс краси і всі ми прекрасно знаємо, яка цьому причина. У 2014 році конкурс таки планувався, навіть учасниць відібрали, але рішенням міської влади було категорично заборонено проводити «Княжну Володимира».

І ось, нарешті, дочекалися! Усі красунечки Володимира від 15 до 25 років, які мріють спробувати свої сили у цьому конкурсі краси, мають всі шанси для цього! До 1 січня будуть прийматися заявки на участь в конкурсі, після чого проходитиме підготовка до самого конкурсу, який раніше традиційно відбувався 8 березня.

Також на порядок денний було винесено питання про проведення благодійного концерту щодо підтримки дітей з особливими потребами, який відбудеться 12 листопада о 18.00 в культурно-мистецькому центрі. Організатори запрошують усіх бажаючих відпочити та отримати масу задоволення.

Обговорили і ряд інших питань, зокрема про проведення святкового концерту для студентів нашого міста з нагоди відзначення Дня студента, та про виконання, прийнятого рішення 11 жовтня 2016 року на засіданні ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради, про проведення рейду по торгівельних об’єктах на території нашого міста з яким можна ознайомитися за посиланням.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!