У Володимирі розпочалася одинацята сесія міської ради. На порядок денний винесено 26 важливих для життєдіяльності міста та його громади питань.

На початку засідання, вже традиційно, депутати озвучили кілька депутатських запитів, які стосувалися благоустрою міста, встановлення лічильників у багатоповерхових будинках, створення сприятливих умов праці педагогам, учні яких показують хороші результати на усіляких наукових конкурсах, предметних олімпіадах, переобрання голів депутатських комісій.

Один із запитів, який озвучив депутат Максим Клим’юк, стосувався дотримання рішення міської ради, а саме – обмеження торгівлі алкоголем у нічний час (з 22.00 до 5.00). Депутати підтримали розгляд даного звернення, хоча й не всі. Дивує, що серед тих, хто “не голосував” – голова депутатської комісії законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян Олег Тимосевич, підприємці – Сергій Радкевич, Олег Венгер, депутати – Сергій Барщевський та Сергій Коба, лікар Ірина Мельник. “Утрималися” по даному депутатському запиту – підприємець Андрій Принда,  освітяни за фахом – Віра Сєргєєва та Ігор Мацюк. Дивна позиція депутатів міської ради, особливо коли мова йде про алкоголь, про його реалізацію у заборонений час.

Вже найближчим часом буде вирішено чи варто і далі впроваджувати цю заборону, чи, можливо, доцільніше буде посилити покарання підприємцям, чиї крамниці, попри відповідне рішення міської ради, й далі реалізовують алкоголь з 22.00 по 5.00.

Озвучення депутатських запитів, запитань, пропозицій, зауважень… забрало більше півгодини сесійного часу.

Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!