Палкі дебати виникли в сесійній залі під час обговорення питання про внесення змін до рішення міської ради “Про міський бюджет на 2016 рік”.

Далі, в робочому порядку депутати розглянули ряд важливих земельних питань, внесли зміни до “Програми соціального захисту населення міста на 2016-2017 роки” та до Програми матеріально-технічного забезпечення військової частини у місті та Володимир-Волинського ОРВК, затвердили Програму сприяння розвитку малого і середнього підприємництва у Володимирі-Волинському та Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин А 1008, А 2892, Володимир-Волинського ОРВК.

До речі, під час обговорення питань, які стосувалися матеріально-технічного забезпечення військових частин, що дислокуються у нашому місті, депутати цікавилися, чому витрати на облаштуваня військових казарм і далі лягають на плечі міської громади, якщо кожен українець нині сплачує півтора відсотка так званого військового податку. Мовляв, чи не варто це питання підняти нашому народному обранцю на державному рівні.

– Це наше місто, військовослужбовці, які тут дислокуватимуться, а їх буде близько тисячі у цій новоствореній частині, сплачуватимуть податок у нашу міську казну, це слід врахувати.., – прокоментував питання міський голова Петро Саганюк.

Далі, слово взяв народний депутат Верховної Ради України Ігор Гузь. Він коротко розповів про те, що встиг зробити для свого виборчого округу, зокрема для мешканців Володимира, над чим планує працювати вже найближчим часом.

В ході свого виступу Ігор Володимирович зачепив питання встановлення знаку “Я ♡ Володимир-Волинський”.

– Останнім часом дуже палко обговорюють встановлення цієї інсталяції. Мовляв, ніякої окраси, тільки піар… Проте, я та моя команда, важаємо, що нічого поганого ми для міста не зробили, – скоріше, – навпаки. Загляньте в соцмережі і ви побачите скільки світлин зроблено біля цієї інсталяції! – зазначив народний обранець. – З нашого фонду було виділено 5 з лишнім тисяч гривень на цю інсталяцію і 7 тисяч було виділено з міського бюджету. Якщо хтось рахує, що існує якась фінансова несправедливість у даному питанні, – ми сьогодні ж перерахуємо ці 7 тисяч, наприклад, на потреби благодійної організації яка опікується дітьми з особливими потребами. Це задля того, аби розставити всі крапки на “і”. А тим, хто каже – негарно, не доречно і т.д., скажу – покажіть на що здатні ви.

Присутні депутати мали можливість озвучити перед нардепом питання, проблеми, які мають місце на їхніх округах.

Зокрема, депутат Руслан Мороз цікавився перспективою облаштування у місті каналізаційної системи, депутат Максим Клим’юк  – будівництво об’їзної дороги, Ігор Шевчук – створенням госпітального округу та благодійної допомоги закордонних колег у нашому ТМО. Піднімалися також питання благоустрою в місті, ремонту доріг та розміщення реклами у заборонених місцях.

Наступне засідання сесії – 15 грудня. До цього часу депутати Володимир-Волинської міської ради повинні прозвітувати про рік своєї діяльності.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!