У четвер, 10 листопада, відбулося чергове засідання ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради на якому було розглянуто безліч важливих питань.

Нагадаємо, що  11 жовтня 2016 року на засіданні ради  з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради було прийняте рішення про проведення рейду по торгівельних об’єктах з метою контролю дотримання правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом та тютюновими виробами неповнолітнім та дотримання рішення Володимир-Волинської міської ради від 19 червня 2015 року «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Володимира-Волинського», яке діє з 22:00 години до 08:00 години кожного дня, враховуючи вихідні та свята.

Сформованою рейдовою командою були проведенні контрольні закупки, під час яких було досліджено, що майже в усіх нічних магазинах реалізують алкоголь після 22.00 год.

Як зазначив голова молодіжної ради Максим Клим’юк, молодіжний актив не збирається полишати це питання поза увагою, та вимагатиме рішучих дій від місцевої влади щодо порушення вищезгаданого рішення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!