Синоптики та рятувальники попереджали – Україну засипе снігом! Проте, в деяких областях цю засторогу проігнорували і на дорогах та автомагістралях почався справжній “снігокаліпсис”.

На відміну від сусідніх областей, Волинь  обійшлася, так би мовити, легким переляком.

Як повідомляє прес-служба ДСНС у Волинській області, волинські рятувальники в період з 13 по 14 листопада 33 рази виїжджали для надання допомоги громадянам, які потрапили в скрутне становище внаслідок погіршення погодних умов.

Так, працівники служби порятунку евакуювали із сніжних заметів 46 автомобілів, у яких перебувало 112 осіб. Зокрема, 28 легкових 12 вантажних автомобілів, 2 карети швидкої медичної допомоги та 5 автобусів, в яких перебувало загалом 40 пасажирів. Для робіт залучали 103 працівника особового складу, 33 одиниці пожежної техніки підвищеної прохідності.

Зокрема, у Володимир-Волинському районі, тільки за один день (13.11.2016), рятувальники 5 разів виїжджали аби допомогти витягнути автівки зі снігових заметів.

Як розповів нам Віктор Фіщук, начальник управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому, місцеві комунальники витримали випробування першим снігом. Він зауважив, що на вихідних на боротьбу із першим снігом у Володимирі-Волинському вийшло біля 40 працівників комунальних служб та 5 одиниць техніки, було використано 30 тон піщано-сольової суміші.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!