Майже тисячу пачок сигарет, які наші співвітчизники запакували у два мікроавтобуси та легковик, виявили прикордонники Львівського загону  у пункті пропуску «Устилуг» минулої доби, – повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Дістатися до Польщі з контрабандним куривом через вищевказаний пункт пропуску, що на Волині, українцям не вдалося. Адже пакунки з товаром прикордонники спільно з митниками виявили.  Вони були складені під сидіннями автівок та в ящику для інструментів.

Тютюнові вироби на загальну суму  майже 13, 5 тисяч вилучено.

Вже сьогодні, в пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Луцького загону спільно з працівниками митниці виявили приховані сигарети, які намагались незаконно перемістити через кордон з використанням конструктивних особливостей автомобіля.

Так, вранці для оформлення на виїзд із України по смузі руху «зелений коридор» на мікроавтобусі «Рено» прибув 48-річний житель міста Ковель. Під час поглибленого огляду його автомобіля охоронці кордону виявили в конструктивних порожнинах під обшивкою даху, боковин та дверей 271 пачку сигарет на загальну суму 4,8 тисяч гривень.

Також було вилучено і мікроавтобус, як засіб незаконного переміщення товарів, який оцінили у майже 144 тисячі гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!