Про це стало відомо сьогодні в ході проведення щовівторкової наради в міського голови Петра Саганюка. Очільник міста сказав, що місту треба “утеплятись”. Слід розпочати з того, що внести зміни в програму розвитку міста і енергозбереження зробити одним із приорітетних напрямків.

– Будемо утепляти стіни, фасади, дахи…При можливості будинки будуть переходити на індивідуальне опалення, – зазначив міський гоова. – Для більш ефективної роботи в цьому напрямку будемо вивчати досвід інших міст та областей. Треба створювати комфортні умови для життя громади і при цьому економити. Час такий настав. Енергоефективність  – це єдиний реальний спосіб знизити витрати на комунальні послуги на рівні окремого домогосподарства та  міста.

Нагадаємо, нещодавно прем’єр-міністр України похвалив волинян за впровадження енергоефективних заходів.
Про це Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Це справді по господарськи – створювати комфортні умови для життя і при цьому економити. Такий господарський підхід ми сьогодні намагаємось запровадити і на державному рівні», – так прокоментував ситуацію з енергоефективністю на Волині глава Уряду.

Зі слів Прем’єр-міністра, за декілька років Україна може стати справді енергоефективною країною, якщо вдасться об’єднати ініціативу громадян, активність місцевої влади і державну підтримку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!