Сьогодні, 16 листопада  і свій День народження відзначають  Михайло Луцюк, Андрій Кравчук, Сергій Матвіюк та Ірина Чечіль. Отож, ми щиро вітаємо  іменинників зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.  Хай доля збагачує  Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

16 листопада – цей день в історії

День працівників радіо, телебачення, зв’язку.

День працівників радіо, телебачення і зв’язку встановлений Указом Президента 11.11.1994 № 667/94 на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.
Девіз працівників зв’язку та сфери інформатизації: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».

Колектив інтернет-видання “ВолодимирМедіа”, щиро вітає своїх колег із АТМ “Володимир” із професійним святом. Бажаємо успіхів та натхнення, і щоб Ваша щоденна праця приносила Вам тільки задоволення та приємні емоції.

Міжнародний день толерантності

Чи відомо Вам, що довготерпеливий краще хороброго, і пануючий над собою самим, ліпший від завойовника міста? Про це написано в Притчах Соломонових, глава 16, вірш 32.
Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість.
Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Ми повинні бути завжди готові усувати стереотипи і спотворені уявлення і виступати на захист жертв дискримінації.
У цей Міжнародний день терпимості давайте підтвердимо ідею про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою, і будемо прагнути до створення більш терпимих громад, в житті яких вкорениться цей основоположний ідеал.

1841 – У Нью-Йорку Наполеон Герен запатентував корковий рятувальний пояс

1874 – народився Олександр КОЛЧАК, адмірал, «верховний правитель» у Громадянську війну

1952 – померла Соломія КРУШЕЛЬНИЦЬКА, українська оперна співачка, педагог

1958 – народився Олександр МАЛІНІН, співак

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!