Про це стало відомо на черговому засіданні міськвиконкому. 

Конкурс проводиться конкурсною комісією до складу якої увійшли – головний архітектор міста Тарас Киба, голова Волинської обласної організації Національної спілки Художників України Володимир Марчук, голова Волинської обласної організації Національної спілки архітекторів України Тарас Рабан, начальник управління містобудування та архітектури Волинської обласної державної адміністрації Микола Томчук, представники депутатського корпусу та КП “Володимир-Волинський містопроект”.

Всі бажаючі взяти участь у конкурсі проектів пам’ятного знаку повинні подати заявки до 24 березня 2017 року. Сам конкурс проходитиме до 24.04.2017 року. З умовами конкурсу можна ознайомитись в міському управлінні містобудування та архітектури, або ж на сайті міської ради.

На виконкомі також заслухали інформацію начальника управління ЖКГ і будівництва Віктора Фіщука про стан будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів, які фінансуються у 2016 році за рахунок коштів бюджету розвитку.

Також члени міськвиконкому затвердили графік подачі гарячої води споживачам ПТМ “Володимир-Волинськтеплокомуненерго”. Відтепер гаряча вода в оселі городян буде подаватися:

  • четвер та п’ятниця – з 17.00 до 23.30
  • субота та неділя – з 06.30 до 23.30.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!