Хлопчик був щеплений від цієї недуги.

12-річний хлопчик помер від раптового паралічу на Волині. В неділю ввечері він поскаржився на біль у руках і ногах, а вже наступного дня не зміг підвестися з ліжка, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

До обласної інфекційної лікарні підлітка доправили уже нерухомого. Симптоми були схожі на поліомієліт. Попри інтенсивну терапію дитина впала у кому і за два дні померла. Новина про смерть, попередньо від поліомієліту, миттєво дійшла аж до Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Проте, волинські епідеміологи з’ясували, що хлопчик був щеплений від цієї недуги. Тому провели додаткові дослідження. Найпевніше, кажуть лікарі, йдеться не про інфекційне, а про автоімунне захворювання – гостру полінейропатію. Її симптоми нагадують поліомієліт. Остаточний діагноз медики оголосять до кінця дня. Відібрані зразки досліджують у національній лабораторії особливо небезпечних інфекцій.

“Є дуже багато неврологічних захворювань, які дають такі ж симптоми. Щоб виключити інфекційне захворювання поліомієліт ми проводимо усі заходи. Взірці уже також і в Києві і вже розпочато лабораторне їх дослідження. Думаю, що найближчим часом ми цей діагноз виключимо”, – повідомила керівник Волинського обласного лабораторного центру Наталя Янко.

Що потрібно знати про вакцинацію дітей, інфографіка,  частина 2,

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!