17 листопада у Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернат “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського турніру з футзалу “Золота осінь”.

На турнір прибули команди з Ковельського району та міста Ковеля, ДЮСШ №3 з міста Івано-Франківська та ДЮСШ смт Маневичі, міст – Конотопа (Сумська область), Хмельницького, Овруча (Житомирська область), ліцеїсти з Костополя (Рівненська область). Наше місто на турнірі було представлено двома командами.

Під час урочистостей з нагоди відкриття турніру, слово взяв директор Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” Валентин Вірковський.

Валентин Петрович привітав учасників та гостей цього спортивного свята з початком турніру та побажав усім успіху та впевнених перемог.

До вітального слова долучилися гості турніру, зокрема начальник обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Манахін та начальник управління освіти , молоді та спорту міськвиконкому В’ячеслав Петрук.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!