«Автоармагедон», як його вже охрестили журналісти, накрив прикордонне місто Устилуг учора, 17 листопада. Самі ж устилужани кажуть, – практично одразу ж після публічного виступу народного депутата України Ігоря Гузя. Нагадаємо, політик на усю Україну заявив, що задля того щоб без черги потрапити до Польщі через митний перехід «Устилуг» потрібно заплатити 500,700, а то й 1000 гривень. 

Одразу ж керівництво місцевих прикордонників подало офіційне звернення на ім’я голови Устилузької об’єднаної громади Віктора Поліщука, в якому зазначено, що вони знімають прикордонний пост із сервісної зони. І все згідно чинного законодавства.

Відразу ж після цього автівки “білими лебедями полетіли” до митного переходу. А за ними уся автомобільна черга, яка згодом вишикувалася уздовж центральної вулиці Устилуга. Місце керівництво одразу ж про дану ситуацію повідомило всіх посадових осіб, дотичних до вирішення даної проблеми.

О 15 годині біля митниці зібралося чимало устилужан, керівництво міста та району, представники правоохоронних та прикордонної служб. Подейкують, що навіть були представники народного депутата Гузя. Відразу ж були виставлені поліцейські пости, які керували чергою, що зібралася у декілька сотень авто. Говорили про те, що ситуацію таки потрібно вирішувати. Дехто звинувачував у хабарництві прикордонників, а міський голова заявив, що для того, аби навести лад на сервісній зоні потрібно значні кошти…

Після дебатів та голосистих промов, вирішили тимчасово виставити поліцейські пости на сервісній зоні, щоб черга й надалі шикувалася перед в’їздом у прикордонне місто. Тільки знову ж напрошується запитання – а хто ж тоді слідкуватиме за порядком на дорогах, якщо партулі впорядковуватимуть чергу?

Серед усіх цих промов та переконань представників влади було досить цікаво слухати простих городян, в яких «своя правда» на всі ці події. Прості люди подейкують, що на митній зоні вкотре відбувається переділ сфери впливу. Мовляв, декілька років тому, вже було ніби щось схоже, коли між місцевою «Вартою порядку», яка виконувала роль регулювальника черги, та прикордонниками зав’язалася запекла війна за місце під сонцем. Тільки, чомусь, абсолютно незрозуміло хто нині проти кого “воює”?

Що ж буде далі, – побачимо. Міський голова Устилуга Віктор Поліщук звернувся до народного депутата Ігоря Гузя, аби той посприяв у вирішенні даної проблеми.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!