У стінах Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського пройшов всеукраїнський семінар, присвячений проблемам та перспективам розвитку технологічної освіти в Україні.

Учасниками науково-методичного семінару «Підготовка майбутніх вчителів трудового навчання та технологій до інноваційно-педагогічної діяльності» стали представники близько десятка навчальних закладів, у більшості з яких продовжують своє навчання випускники спеціальності «технологічна освіта», а це : Київський національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, Хмельницький національний педагогічний університет, Рівненський державний гуманітарний університет, Південноукраїнський педагогічний університет, Уманський педагогічний університет та інші.

Як розповів заступник директора педколеджу Олександр Юринець, ідея провести такий масштабний захід виникла ще навесні після поїздки делегації студентів та викладачів до Уманського педагогічного університету та спілкування з тамтешніми колегами. Адже, зважаючи на невизначеність статусу навчальних закладів такого рівня, порушення проблем коледжу нині, як ніколи, на часі.

«В умовах прийому до ВНЗ, які видало Міністерство освіти на наступний рік, коледжі взагалі не згадуються. Тому яке у нас майбутнє поки невідомо, тож шукаємо різні варіанти розвитку своїх спеціальностей. Зважаючи на те, що на Волині фахівців за спеціальністю «технологічна освіта» готують тільки у нашому коледжі, тому розглядаємо можливість в майбутньому підготовки бакалаврів за цією спеціальністю», – зазначив Олександр Юринець.

17 листопада в рамках конференції для гостей коледжу провели екскурсію навчальним закладом, продемонстрували творчі доробки викладачів та студентів у музеї декоративно-прикладного мистецтва, ознайомили з матеріально-технічною базою навчальних майстерень, а також провели спільне засідання за круглим столом, під час якого обговорили актуальні питання технологічної спеціальності.

18 листопада для викладачів педагогічних університетів провели екскурсію містом та Зимненським монастирем, а також – зустріч студентів ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського» та Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!