Нещодавно стало відомо, що Володимир-Волинський – єдине місто в області де не передбачена одноразова матеріальна допомога для тих, хто укладає контракт зі Збройними Силами України.

Нагадаємо, з 2016 року Міністерство оборони вирішило комплектувати ЗСУ виключно військовослужбовцями за контрактом.  Отже, як заохочення, у різних містах України, громадянам, які укладають контркт зі Збройними Силами України, видають одноразову матеріальну допомогу у розмірі кілька тисяч гривень.

Ще навесні рішення про виплату матеріального заохочення ухвалили у Любомльському, Горохівському, Камінь-Каширському, Маневицькому та Локачинському районах. В інших містах області депутати теж поставилися із розумінням до питання набору на контрактну службу і ухвали рішення про фінансові заохочення для бажаючих підписати із ЗСУ контракт. У Володимирі-Волинському питання про матеріальне заохочення контрактників не піднімалося на жодному сесійному засіданні.

І це при тому, що нині у Володимирі-Волинському формується нова військова частина протиповітряної оборони й усіх бажаючих запрошують на службу за контрактом. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!