На черговому брифінгу міського голови Петра Саганюка стало відомо, що до ремонту вулиці Ковельської знову приступила підрядна організація “Аміла”.

– Вони таки вмовили “Укравтодор” щоб далі продовжувати роботи, – пояснив мер міста. – При цьому “Укравтодор” посилив контроль за ходом виконання робіт на Ковельській, там постійно присутній їхній представник. Вже працює новий асфальтоукладчик і, якщо сприятимуть погодні умови, надіємося, що ремонт вулиці буде проходити нормальними темпами.

Петро Данилович також додав, що наразі ведуться переговори з керівництвом “Аміли”, про перекладання асфальту на першому відрізку вулиці Ковельської.

Було також озвучено, що паралельно з ремонтними роботами на Ковельській проходить заміна електроопор. Це дасть можливість замінити старі опори на нові, більш сучасні та легші, та обладнати в місті святкову новорічну іллюмінацію.

До речі, на брифінгу також стало відомо, що комунальники вже пригледіли головну ялинку . Зелену красуню, яку придбають для міста за спонсорські кошти, привезуть з Турійського району і вже за якийсь місяць часу вона красуватиметься у самісінькому центрі міста. На зустрічі також говорили й про відповідне облаштування території навколо новорічнї красуні. Зокрема,  стару декоративну огорожу обіцяють замінити на нову.

На зустрічі також  йшлося про новорічні подарунки для школярів-початківців міста.

Як пояснив начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук, раніше подарунки можна було закупити за рахунок економії коштів, виділених на харчування. Цьогоріч ці кошти були розприділені на інші потреби, а відтак з’явилась небезпека, що школярі початкових класів залишаться перед Новим Роком без подарунків. Міський голова дав вказівку відповідним службам віднайти необхідні кошти на придбання новорічних подарунків.

Також стало відомо, що в суботу в місті пройдуть поминальні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору. Зокрема, зранку буде відправлено поминальну панахиду в соборі Різдва Христового, а

о 15.30, в парку “Слов’янський” пройде вечір пам’яті жертв Голодомору та акція “Запали свічку”.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!