Українці масово вдаються до послуг колекторів, які займаються поверненням безнадійної заборгованості в надії на повернення хоча б якоїсь частини позичених коштів. Відтак, протягом останнього року кількість компаній, які заробляють, повертаючи позичені раніше кошти, колосально зросла і методи їхньої роботи нічим не поступаються сумнозвісним далеким 90-им.

“Якщо ще влітку таких оголошень були одиниці, то в жовтні-листопаді все більше позичальників продають їх (борги, – ред.) чи не щодня. Тільки на одному сайті ми нарахували кілька десятків боргів на продаж на загальну суму близько 30 млн грн”, – йдеться у матеріалі видання “Сегодня.ua“.

Автори публікації пишуть, що люди погоджуються на бартер та обмін, лише, щоб повернути собі хоч частину від позиченого раніше. Також громадяни вдаються до “послуг” криміналітету, представники якого займаються вимаганням та погрозами.

Як відомо, з 1 січня 2017 року боргами українців також займатимуться приватні виконавці, які спеціалізуватимуться на поверненні банківських позик.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!