26 років – це чималий вік, за який створено та втілено в життя багато корисних ідей та проектів. Спілка дитячих об’єднань єднає кращих представників міської учнівської молоді – креативних та веселих, які уміють навчатися, комунікувати та відпочивати.

Сьогодні, 23 листопада у культурно-мистецькому центрі свій День народження відзначали Спілки дитячих організацій Володимира-Волинського. На святі “Веселка збирає друзів” були присутні представники дитячих об’єднань усіх шкіл міста, а також об’єднання “Шкільний парламент” Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”. Було і журі на святі, до якого увійшли представники виконавчого комітету міської ради, управління освіти, молоді та спорту, центру позашкільної освіти та спілки дитячих об’єднань міста, фахівець з профорієнтації міськрайонного центру зайнятості, .

Справжній лідер учнівського самоврядування – вічливий, ерудований, талановитий. І саме це намагалися довести дві команди, які  змагалися за перемогу. Команда дівчат та команда хлоців. Всього було шість різноманітних турів, у яких учасники  і потанцювали, і спортом позаймалися, і показали свою обізнаність у різних цікавих питаннях.

Відверто кажучи, боротьба була запекла, члени журі навіть думали над тим щоб віддати перемогу обом командам, але врешті-решт остаточно визначилися з переможцем, яким стала команда запальних дівчат.

Нагородив усіх учасників змагань, солодкими подарунками та грамотами, начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!