З неофіційних джерел стало відомо, що Ольга Фреймут разом зі своєю командою нового проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” добралася до Володимира-Волинського!

Подейкують, що ще з ранку у всіх установах пішов поголос, що Фреймут збирається навідатись у Володимир і всім бути у повній бойовій готовності. Всім, кому телефонували щоб “прозондувати грунт”, казали – так, попередили що має бути…

Якщо не дочекаємось теледіви з командою, то хоч будемо знати з кого спитати…

Отож, кажуть що нібито завтра вона разом зі своєю командою увізьметься інспектувати місто і розпочне з освіти, а далі медицина і…. по плану.

Цікаво, а нашого земляка Андрія Кравченка прихопить із собою?

З власних джерел стало відомо, що пані Фреймут і Ко планує зупинитися в нашому місцевому готелі “Волинь”. Сподіваємось, що пані Ольга таки втримається і з перших хвилин візиту не розпочне жостко “інспєктіровать” заклад.

Нагадаємо, що восени стартував проект “Новий інспектор Фреймут. Міста” на “1+1”, в якому Ольга Фреймут перевіряє міста України за п’ятьма критеріями.  Якщо з “Ревізором” Фреймут перевіряла переважно заклади харчування та готелі, то в новому проекті вона інспектує –  освіту і харчування, безпеку, еліту міста і медицину.

Фреймут з командою експертів і таємних агентів інспектує кожне місто за п’ятьма критеріями, за кожним із яких місто може отримати максимум 2 бали. В кінці сезону програми буде складено рейтинг, а телеглядачі дізнаються, яке місто України стане найкомфортнішим за версією проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста”.

Якщо Фреймут дійсно увізьметься інспектувати наше місто, то, сподіваємося, що Володимир-Волинський таки “нє упадьот ліцом в…” і гідно предстане перед цією інспекторською командою.  

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!