Начальник тилу ЗС України генерал-майор Іван Гаврилюк повідомив, що наразі військові частини та підрозділи Збройних Сил України, залучені до проведення АТО, забезпечені необхідним майном польової зимової номенклатури. Окремі предмети речового майна надійдуть до кінця листопада — початку грудня, що забезпечить їх планову заміну.

— Згідно з планом, останні партії зимових шапок та теплої білизни надійдуть від промисловості до 25 листопада, куртки флісові — у перших числах грудня. По мірі надходження речове майно одразу направляється до військових частин, — поінформував генерал-майор Іван Гаврилюк. Він зазначив, що з 2017 року терміни носіння польової форми одягу та спеціальних костюмів буде вдвічі зменшено, зазначає Міноборони.

— Таким чином, літні костюми військовослужбовці отримуватимуть на три місяці — тобто, чотири комплекти на рік, а костюми спеціальні, які використовують танкісти, артилеристи та інші спеціалісти, до чиїх обов’язків входить обслуговування техніки, — два комплекти на рік, — пояснив генерал-майор Іван Гаврилюк.

Він повідомив, що наступного року планується опрацювати весь перелік бойового спеціального комплекту з урахуванням специфіки родів військ.

— Наприклад, черевики з високими берцями для розвідників будуть виготовлені з урахуванням особливостей їх завдань, — зазначив начальник Тилу Збройних Сил України. Також планується розширити асортимент бронежилетів. Зокрема, для розвідників, танкістів, військовослужбовців Сил спеціальних операцій тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!