Інформація про можливий приїзд інспектора Фреймут зі своєю командою у Володимир-Волинський викликала шалений ажіотаж серед мешканців міста. Соцмережі за кілька годин після публікації «вибухнули»  коментарями, постами та дописами. Дописувачі запрошували інспекторку відвідати школи, учнівські їдальні, місцеві лікарні, кафе, бари та ресторани…Одним словом, чекали, просили, припрошували…

Новина швидко облетіла місто і на ранок пані Фреймут були готові зустріти скрізь. Проте інспекторка не поспішала з візитом. Хоча деякі інформатори (певно з дуже хорошим зором) вже встигли «узріти» гостю і в готелі, і біля, і в пологовому, і в лікарні… Проте, жодної світлини (як доказ присутності теледіви на володимирській землі) так і ніхто й не оприлюднив. Шкода.

На жаль і наше журналістське полювання нічим не увінчалося. Стартували з лікарні, потім зателефонували, що, нібито, її бачили в одній із місцевих шкіл. Кинулися туди, ще в одне місце… НІКОГО!

Щоправда наші читачі кажуть, що таки відшукали кілька “артефактів”, які можуть свідчити про «присутність» у місті знаної інспектувальниці. Йдеться про чудернацьку підбору (на головному фото), яку вона, нібито, могла загубити в погоні за черговими доказами та….велосипед. Такий собі велик, який вже кілька годин «припнутий»  біля однієї з крамниць міста. Якщо ви дивилися вже кілька випусків цього проекту, то знаєте, що залишивши на кілька годин велосипед, або ж палас, команда інспектувальників таким чином перевіряє безпеку в місті.

Ну, не знаємо чи то цей велик і чи був ще десь палас, але якщо говорити про світлини – це вже хоч «щось».

15218239_1228606490538503_116954661_n

Але, якщо відкинути вбік усі жарти, то можна сміливо сказати, що нічого поганого цей анонс про приїзд інспекторської команди не приніс. Навпаки, від цього Володимир-Волинський та городяни лише виграли. Хтось-десь познимав павутиння, яке висіло літами, хтось-десь – привів більш-менш до ладу клас/палату/залу, хтось-десь – взагалі зачинився і вирішив зробити цей день вихідним.… Але «на чєку» було все місто!

Ну зробило місто генеральне прибирання, що в цьому поганого?

P.S. Додамо, що до нас, зрештою як і до багатьох інших городян, ця інформація потрапила не з соцмереж, а з …кабінетів.

P.P.S. Те, що її ніхто не видів у місті не означає, що її не було))) Головне не прогавити ефір!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!