Колишній політик сьогодні мав свідчити про вбивство людей на Інститутській, – Святошинський суд Києва мав допитати позбавленого звання президента України Віктора Януковича.

Утікача збиралися допитувати в режимі он-лайн за допомогою скайпу – він перебував у залі районного суду Ростова.

Янукович мав виступити як свідок у справі про розстріл активістів на Євромайдані.

Розпочатися допит мав о 13.00 за київським часом. Проте, екс-гаранта так і не допитали, все перенесли на понеділок 28 листопада. Про це домовились Святошинський суд Києва та Ростовський обласний суд після 20-хвилинної перерви. Ростовський суд попросив ліквідувати ті проблеми, які сьогодні завадили провести допит, а саме – недоправлення обвинувачуваних у справі до судової зали.

Після цього Янукович вийшов до журналістів із короткою промовою.

Говорив він на російській мові, згадав про безчинство праворадикалів та націоналістів в Україні, які, мовляв “добралися” і до судової системи і не дають йому можливості озвучити правду. Янукович також звернувся до українських суддів з проханням розібратись з “радикалами”, які сьогодні блокували Лук’янівське СІЗО та погрожували не пустити авто з обвинувачуваними беркутівцями до суду.

Янукович пообіцяв сьогодні ж ввечері дати прес-конференцію. Також президент-втікач сказав, що обов’язково буде присутнім на допиті, який перенесли на 28 листопада.

До речі, відеодопит Януковича висвітлювали майже 300 представників ЗМІ.

Нагадаємо, справа про розстріл 48 українців на Інститутській у Святошинському суді слухається вже півтора року.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!