На установчих зборах, які відбулись учора у Володимир-Волинській райдержадміністрації було сформовано новий склад громадської ради при РДА – консультативно-дорадчого органу, який здійснює функцію громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади.

– Підготовка до цьогорічних установчих зборів дещо затягнулась у часі, довелось навіть кілька разів відтерміновувати кінцеву дату подання заяв,- зазначив голова ініціативної групи та очільник громадської ради попереднього скликання Олександр Дзядук, – адже бажаючих подати документи виявилося не надто багато – всього десять міських та міськрайонних інститутів громадянського суспільства делегували своїх представників. Хоча пропонували вступати до ради усім бажаючим і через повідомлення в ЗМІ та під час особистих зустрічей.

Після таких формальностей, як обрання голови і секретаря установчих зборів,  ознайомлення із регламентом та затвердження положення, усі присутні коротко розповіли про себе та про ті організації, які представляють.

За кожну кандидатуру члени зборів голосували окремо, тож склад нової громадської ради при РДА, яка працюватиме протягом наступних двох років, виглядає таким чином: Олександр Дзядук від Волидимир-Волинської РДО «Спілка Чорнобиль»,  Валентина Борусевич  від ГО «Спілка інвалідів», Олександр Маслій від  ГО ветеранів Афганістану, Людмила Бездеткова від благодійного фонду «Віра у майбутнє»,  Надія Цикалюк від Спілки підприємців і промисловців, Тетяна Ізотова  від газети «Слово правди», Микола Селецький
від  ГО ветеранів України, Наталія Авдєєнко від Володимир-Волинської філії «Союзу українок», Юрій  Фурманюк від міськрайонної організації ветеранів та інвалідів АТО та Людмила Страховчук від міськрайонного товариства «Холмщина».

Одинадцятим членом громадської ради, утім із правом лише дорадчого голосу, став керівник апарату РДА Сергій Романюк.

Про те, що вдалось зробити за два роки та як працювала попередня громадська рада, прозвітував її голова Олександр Дзядук. Він розповів, що рада минулого скликання порушувала чимало питань, пов’язаних із соціальним захистом пільгових категорій населення, зокрема члени ради інспектували та брали під власний патронат сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, а також вивчали питання виділення земельних ділянок учасникам АТО, патріотичного виховання молоді, благоустрою населених пунктів району, брали участь в обговоренні та організації фестивалю «Українське коровай-сузір’я». Майже усі пропозиції, зі слів голови громадської ради, були враховані керівництвом райдержадміністрації.

На цьому установчі збори закінчились і одразу ж розпочалось перше засідання новообраної ради, яке розпочалось з голосування за керівний склад.

Одноголосно віддали свої голоси за Олександра Дзядука, який незмінно очолює громадську раду з 2006 року. Заступником голови обрали Надію Цикалюк.

Затвердили під час засідання і орієнтовний план роботи на наступне півріччя. Отож, на наступних зборах, які відбуватимуться щомісяця, громадська рада розглядатиме питання стану культури в районі, ремонту районної бібліотеки, благоустрою сіл, енергозбереження, тарифів та роботи громадського транспорту.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!