“Це не в нашій компетенції. Цим має займатися Служба автомобільних доріг”, – такою є відповідь Генпрокуратури на звернення щодо халатного виконання ремонтних робіт доріг фірмою Аміла на Волині, – інформує Кордон.

Нагадаємо, виконавця робіт з ремонту дороги міжнародного значення у Любомлі пропонували притягнути до відповідальності за халатність.

“Генеральна прокуратура відписала, що то не їхня компетенція й вони не будуть цим займатися. Що означає не їхня компетенція?! Пишуть, що то Служба автомобільних доріг має займатися. А хто має притягнути до кримінальної відповідальності? Служба автомобільних доріг тепер цим займається? Я не зрозумів політики і підходів Генпрокуратури”, – зауважив нардеп Ігор Гузь під час одного із прямих ефірів.

Нагадаємо, волиняни неодноразово нарікали на фірму-виконавця робіт. Не надто тішаться якістю дорожнього покриття як у Любомлі так і у Володимирі-Волинському, де це ж підприємство ремонтує одну із центральних вулиць міста.

Спочатку підрядна організація «Аміла» дуже довго асфальтувала перший відрізок Ковельської, потім перекладали асфальтне покриття на другому. Зараз Ковельську асфальтують за присутності представника Служби автомобільних доріг.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!