Новини до кави

Хто змусив взяти зброю до рук голову Волинської ОДА, мерів міст та голів РДА?!

Учора у Володимирі-Волинському, на військовому полігоні відбулися військово-польові навчання, які проходили у рамках Єдиного  всеукраїнського стрілецького дня. У них взяли участь голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, голови районних державних адміністрацій, міські голови та керівний склад підрозділів територіальної оборони Волинської області.

Реєстрація новонароджених та їх місця проживання: зміни та новації

Згідно змін до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» передбачено, що за бажанням батьків чи одного з них, документи для реєстрації місця проживання дитини, можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час реєстрації народження дитини. Органи державної реєстрації актів цивільного стану в порядку, встановленому КМУ, направляють зазначені документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини.

У Володимирі навчали як привести до порядку статут громадських об’єднань

1 січня 2017 року закінчується строк, визначений Податковим кодексом України щодо приведення своїх установчих документів неприбутковими установами та організаціями у відповідність до вимог статті 133 цього Кодексу.

Обрано новий склад громадської ради при Володимир-Волинській РДА

На установчих зборах, які відбулись учора у Володимир-Волинській райдержадміністрації було сформовано новий склад громадської ради при РДА – консультативно-дорадчого органу, який здійснює функцію громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади.

Почали діяти змінені правила дорожнього руху щодо прикордонних територій

Днями набрала чинності постанова Кабміну, яка регламентує зміни у правилах дорожнього руху в частині прав та обов’язків водіїв транспортних засобів, які рухаються у прикордонній смузі.

Допит президента-втікача Януковича перенесли на іншу дату

Колишній політик сьогодні мав свідчити про вбивство людей на Інститутській, – Святошинський суд Києва мав допитати позбавленого звання президента України Віктора Януковича.

Міністр визнав, що держава забуває “компенсувати” підприємцям кошти за пільгові перевезення

Народні обранці просять навести лад у сфері соціальних виплат та забезпечити їх стовідсоткове фінансування.

Рекордсмен України готується до важливого турніру. Давайте його підтримаємо!

21-річний чемпіон та рекордсмен України з пауерліфтингу Віктор Смичук неодноразово представляв Володимир-Волинський на всеукраїнських змаганнях та турнірах.

У Володимирі начальник складу матеріального забезпечення однієї з військових частин торгував набоями

На Волині співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили у Володимирі-Волинському начальника складу матеріального забезпечення однієї з військових частин, який торгував набоями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: