Новини до кави

Генпрокуратура відповіла на звернення щодо халатного ремонту доріг на Волині

“Це не в нашій компетенції. Цим має займатися Служба автомобільних доріг”, – такою є відповідь Генпрокуратури на звернення щодо халатного виконання ремонтних робіт доріг фірмою Аміла на Волині.

У військовій частині Володимира-Волинського – службова перевірка

Керівний склад оперативного командування “Захід” та командування військової частини повідомили про початок службової перевірки щодо військового, який, нібито, продавав набої вкрадені зі складу.

Подвиг волинян під час голодомору в Україні

Будучи за межею бідності, волиняни допомагали мешканцям інших регіонів України під час голодомору в Україні 1946-1947 років. Коли на захід приїжджали стомлені та голодні мешканці інших регіонів, то знаходили тут порятунок, адже волиняни ділилися останнім, аби допомогти вижити своїм землякам. Така самопожертва, вважають на Всеукраїнській науковій конференції в Луцьку, – моральний подвиг.

Про що говорив Янукович у Ростові

Президент-утікач Віктор Янукович виступив перед журналістами у Ростові-на-Дону після перенесення судового засідання у справі Євромайдану, в якій екс-президент проходить свідком, – повідомляє ТСН.

Як депутати Верховної Ради ставляться до грошей?

Що не заховали, те задекларували: перші особи держави та чиновники різних рівнів показали свої доходи. Це дещо збурило українське суспільство, а в закордонних ЗМІ статки української еліти навіть викликали шквал обурення.

В Устилузі знову “автобіда”. Губернатор терміново скликав нараду

Прикордонне місто Устилуг, котре розташоване на території Володимир-Волинського р-ну коло самого кордону із Польщею, заполонили транспортні засоби, що прямують до митного поста «Устилуг» для перетину українсько-польського кордону.

Свічка пам’яті горить за всіх безвинно убієнних… День пам’яті жертв голодомору у Володимирі

У Володимирі-Волинському відбулися заходи до Дня пам’яті жертв голодомору.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: