Не щовівторковій нараді та щотижневому брифінгу міського голови счтало відомо, що 2 грудня  о 15.00 в культурно-мистецькому центрі відбудеться звіт міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка перед громадою.

На брифінгу також говорили про закінчення року, наповнення бюджету, завдання, які ще слід встигнути виконати.

– Рік завершуємо на відмінно, бюджет перевиконується, щоправда, є певні проблеми з освоєнням коштів, – зазначив міський голова. – У нас чомусь завжди так: поки надворі погода – ми розкачуємося, чогось чекаємо, а коли вже “на носі” морози – починаємо спішити. Є кілька вулиць, які треба доробити до кінця року, прибудинкових територій. “Аміла” взяла на поміч субпідрядну організацію і під пильним оком представника Служби автомобільних доріг виконують роботи на вулиці Ковельській. Хочу сказати, що ті установи та організації, які не встигнуть освоїти бюджетні кошти до кінця року, на наступний рік нічого не отримають.

На брифінгу також говорили про реконструкцію приміщення, де буде знаходитися міський ЦНАП, про впорядкування ситуації з утепленням фасадів міських багатоповерхівок, відзначення різноманітних свят та знаменних дат, на які багатий місяць грудень.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!