Протягом січня – жовтня 2016 року з доходів волинян до держбюджету спрямовано 131,5 мільйона гривень військового збору. Це на 22.7 відсотка більше, як у січні-жовтні минулого року, – повідомляють у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Загалом позитивна динаміка надходжень військового збору є підсумком заходів з легалізації доходів, насамперед заробітної плати. Саме офіційна зарплата у гарантованих державою розмірах – одне з основних джерел надходжень як ПДФО, так і військового збору. Тому кожен працівник, котрому виплачують легальну зарплату має повне право стверджувати, що кожного місяця робить свій індивідуальний посильний внесок для підтримання національної армії», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області  Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, питання легальних виплат – одне з пріоритетних у роботі територіальних органів ДФС, виконавчої влади та місцевого самоврядування.

«Саме завдяки спільним зусиллям на Волині стабільно утримується тенденція вагомого росту сплати військового збору», – наголосила Світлана Савчук.

В ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!