Під час підземних поштовхів постраждали шахтарі. Учора, 29 листопада, на Південному Заході Польщі, неподалік із кордонами з Німеччиною та Чехією, стався землетрус магнітудою 4,4 бала, – інформує ТСН.

Його епіцентр був неглибоко – усього за 10 км від поверхні. Інформації про руйнування та жертви на поверхні землі немає, проте люди переповідають, що в їхній оселях хиталися меблі.

А ось під землею є жертви, поранені та зниклі безвісти. У момент поштовхів у шахті “Рудна” державної компанії KGHM в місті Полковіце Нижній Селезії в небезпечній зоні перебували 16 гірників на глибині 1,5 км. Двоє загинули – один під землею, а інший уже в лікарні. Ще вісьмом удалося піднятися на поверхню: троє з них перебувають у лікарні з тяжкими травмами хребта та черепно-мозковими травмами, їхньому життю нічого не загрожує. В інших п’ятьох травми не настільки сильні, вони також у лікарні. А ось ще шестеро шахтарів зникли безвісти.

Про це повідомляє польська радіостанція RMF FM. Нині на шахті працюють рятувальники та намагаються віднайти гірників, які залишилися під землею.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!