29 листопада о 15:00 в приміщенні культурно – мистецького центру відбулося громадське обговорення проекту Стратегії розвитку міста Володимира-Волинського.

Представники міської влади кажуть, що попередній досвід складання та реалізації Стратегічного плану розвитку міста до 2015 року  дозволив сформулювати бачення міста в середньостроковій перспективі в усіх сферах життєдіяльності. Досвід реалізації Стратегічного плану показав, що розвиток міста здійснювався більш ціленаправлено, конкретно та системно. Саме тому і було прийнято рішення про розробку Стратегії розвитку міста Володимира-Волинського на 2017-2027 роки.

Нагадаємо, участь у стратегічному плануванні взяли майже кілька десятків членів робочої групи: депутати міської ради, підприємці, представники громадських організацій, культурних та освітніх установ, лікувальних закладів, пенсіонери, журналісти та небайдужі жителі міста.

Коротку презентацію проекту Стратегії розвитку міста Володимира-Волинського провів один із розробників Стратегії – консультант Західноукраїнського регіонального навчального центру Петро Мавко.

Після презентації своє слово сказала громадськість. Слід зауважити, що чимало пропозиції та зауважень, можна сказати, не мали нічого спільного із розробкою Стратегії розвитку міста.

Наприклад, піднімали питання щодо облаштування певних вулиць, прибудинкових територій…

– Не напихайте поточними проблемами Стратегію, – зауважив розробник проекту, – туди повинні входити пункти які мають відношення до стратегічного розвитку міста. А ремонт вулиці, облаштування тротуару чи, наприклад, заміна старого даху – це проблеми щоденні.

Представники громадськості також цікавилися чому в проекті жодним словом не згадано про військові частини, що дислокуються у нашому міста та облаштування сміттєпереробного заводу на теренах Володимирщини.

Стосовно військових, то як зазначив автор проекту, це прерогатива Міністерства оборони України. А на рахунок будівництва сміттєпереробного заводу міський голова Петро Саганюк відповів, що для таких заводів головне – сировина. Навряд чи місто та, навіть, район зможуть забезпечувати це підприємство сировиною.

Щоправда, в ході обговорення були озвучені й слушні пропозиції: розвиток дорожньої інфраструктури міста, очищення річок Риловиця та Луга.

Присутні також мали нагоду письмово викласти та подати власні пропозиції до проекту Стратегії розвитку міста Володимира-Волинського на 2017-2027 роки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!