Більшість в обласній раді прийняла звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо розслідування проникнення нібито поліцейських до кабінету ректора луцького «політеху» та звільнення Петра Шпиги.

Про це стало відомо 1 грудня під час сесії Волинської обласної ради, – повідомляє “Волинь24”.

Депутат Вячеслав Рубльов вкотре наголосив на необхідності розслідування ситуації з проникненням трьох чоловіків до кабінету ректора ЛНТУ Петра Савчука.

Нагадаємо, 9 листопада до кабінету ректора ЛНТУ Петра Савчука пробралось троє чоловіків, які влаштували там розгром. Затримали зловмисників водій керівника вишу, а також служба охорони.

Очільник університету вважає, що пробратись у його кабінет могли люди, причетні до правоохоронних органів. На його думку, чоловіки встановлювали прослуховуючу техніку.

Згодом в поліції «відхрестились» від тих, хто пробрався до кабінету ректора.

Натомість Вячеслав Рубльов заявив, що двоє з них, а саме Юрій Хилюк та Василь Котик, таки причетні до поліції.

Тож депутат запропонував звернутись до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою розпочати службове розслідування на Волині, притягнути до відповідальності керівництво Головного управління Нацполіції у Волинській області, дати оцінку діям волинських правоохоронців, звільнити Петра Шпигу та оголосити конкурс на заміщення посади начальника ГУНП.

«Якщо сьогодні не дати по руках новій поліції, то вони завтра залізуть до вас додому і поставлять прослушку. Якщо він бере хабарі, то хай затримують», – наголосив Ігор Палиця.

Після нетривалих обговорень 45 депутатів підтримали звернення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!