У Володимир – Волинській міській бібліотеці для дітей відбувся міський літературний конкурс «Думи і мрії» на кращий власний поетичний чи прозовий твір серед учнів 1-11 класів, на тему «Лише Батьківщина, лише Україна», – розповідає Тетяна Островська, провідний бібліотекар Володимир –Волинської міської бібліотеки для дітей.

– У конкурсі взяло участь 34 учасники. Цікаво і святково пройшов захід . Тема  цьогорічного конкурсу «Лише Батьківщина, лише Україна». Тож  мова йшла  про найдорожче серцю кожної людини – Батьківщину, – розповіла пані Тетяна. – Діти читали свої власні твори про Україну – країну трагедій та краси, країну – де найбільше люблять волю. Родину, тому що родина до родини – складає народ України. Своє рідне місто, бо кожна людина завжди з великою любов’ю згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, а рідне місто  і є маленька Батьківщина.  Українську мову – бо вона єдина,неповторна, мелодійна і могутня.  Читали діти свої вірші і про  АТО, про тих хто у найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини.

Юних талантів прийшов привітати начальник міського відділу культури і туризму Роман Віслобоков. Присутні також мали можливість послухати чудові пісні про Україну у виконанні вихованців зразкової студії «Лодомир»(ЦПО, художній керівник Галина Володимирівна Тюрікова). А на завершення гості і учасники переглянули пролог на патріотичну тему, яку підготували учні ЗОШ № 1 разом із вчителем музики Людмилою Католик.

Бібліотекарі презентували школярам книжкову виставку «Лише Батьківщина, лише Україна»,на якій представлені книги місцевих поетів, а також збірки дитячих творів обласного літературного конкурсу «Думи і мрії».
Конкурс завершився, визначені переможці.
Серед учнів 1-4 класів: 
І місце – Наконечна Аня (ЗОШ №2, 4 клас);
ІІ місце – Маслій Олександра (ЗОШ № 5, 3 клас);
ІІІ місце –Дудик Олег (ЗОШ № 5, 3 клас);
Серед учнів 5-8 класів:
І місце – Василець Оля (НВК “ЗОШ№ 3-ліцей”, 5 клас);
ІІ місце – Сидорук Аня (ЗОШ № 1, 7 клас);
ІІІ місце –Дмитрук Софія (НВК “ЗОШ№ 3-ліцей”, 5 клас).
Серед учнів 9 класів:
І місце – Романюк Діана (ЗОШ №1, 9 клас);
ІІ місце – Барановська Ольга (ЗОШ № 1, 9 клас);
ІІІ місце –Батогівська Василина (ЗОШ № 1, 9 клас);
Серед учнів 10-11 класів:
І місце – Міхалець Вадим (ЗОШ №5, 10 клас);
ІІ місце – Кавкін Вадим (ЗОШ № 5, 10 клас);
ІІІ місце –Розумна Ангеліна (НВК “ЗОШ№ 3-ліцей”,10 клас).

Усі переможці отримали грамоти і призи, а решта учасників отримали подарунки. Вірші та прозові твори учасників конкурсу будуть передані до Волинської обласної бібліотеки для дітей, для участі в обласному конкурсі «Думи і мрії».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!