Учора в культурно-мистецькому центрі відбувся звіт міського голови міста Володимира-Волинського Петра Саганюка.

Перша частина зустрічі – звіт міського голови, який в загальному тривав майже 45 хвилин.

Детальніше – Звіт Володимир-Волинського міського голови про роботу у 2016 році

Друга частина цієї зустрічі – перегляд кінофільму про досягнення та здобутки міста за рік, що минає.

У ході третьої частини зустрічі представники міської громади мали можливість поставити запитання міському голові Петру Саганюку.

Тезисно спробуємо передати все те, чим цікавилась громада.

– Чи закладені кошти в бюджеті на наступний рік на харчування учнів початкових класів?

– Все залежить від наших депутатів міської ради. Але я думаю вони підтримають це рішення і гроші на харчування школярів-початківців ми знайдемо.

– Коли почистять річку Риловицю?

– Ми вже працюємо над цим питанням. Підключився до вирішення цієї проблеми й наш народний депутат Ігор Гузь. Він вже мав перемовини з міністром Семераком. Нині готується проектно-кошторисна документація. Будуть кошти, – будемо робити там рекреаційну зону, очистимо та приведемо до порядку цю водойму.

– Коли встановлять пам’ятний знак бійцям, загиблим за волю України?

– Вже оголошено конкурс проектів цього пам’ятного знаку. В новому році оберуть найкращий, потім будемо думати з громадою де його встановити, бо тут в кожного своє бачення.

– Що буде в приміщенні колишньої першої школи (вулиця Драгоманова)? Говорили, що там, ніби, має бути міська рада, але приміщення і далі стоїть пусткою?

– Так, думали що буде міська рада, але немає погодження відповідних служб, бо це є пам’ятка архітектури. В майбутньому ми думаємо перемістити в це приміщення художню школу, а те приміщення де вони зараз знаходяться, переобладнати під дитячий садочок. В місті назріває проблема із наповнюваністю дошкільних навчальних закладів, тому мусимо думати на перспективу.

– Коли добудують 44-квартирний будинок для військовослужбовців?

– Обіцяли, казали, Прем’єр-міністр навіть видав відповідне розпорядження, але справа з місця не зрушилася. Фінансування будівництва запланували на 2017. А цей будинок ще як рік-два постоїть, то його потрібно буде розбирати, а не добудовувати.

– Що буде з нашою лікарнею?

– У світлі реформування медичної галузі, в країні будуть створюватися госпітальні округи. В нашій області їх обіцяють створити 4, але ми працюємо над тим, щоб було 5 і один з них був створений на базі нашого ТМО.

– Чому не прогоните з міста “Амілу”?

– Обіцяю, ця фірма в нашому місті більше жодних робіт виконувати не буде. Днями в місті працювала робоча група, був представник цієї організації та Служби автомобільних доріг, наш народний депутат Ігор Гузь, мої заступники. Ми домовилися, що якщо роботи будуть забраковані, кошти перераховуватися не будуть.

– Коли даватимуть земельні ділянки учасникам АТО?

– Шукаємо вільні земельні ділянки. Наразі вже зареєстровано біля 600 заяв, а вільної землі, на жаль, немає.

Є запущені землі Міністерства оборони. Ми мали надію на них. Писали, просили, але відповіді надходять невтішні – землі колишнього танкового полку, військторгу нам не передадуть у власність міста.

– Чи будете ви ще балотуватися на посаду міського голови?

– Вкотре повторюю: не-бу-ду! Є молодь, хай підтягується і береться до роботи.

– Як місто проявило себе в світлі адміністративної реформи?

– Не так давно зарічанський сільський голова звертався до мене з одним проханням. Кажу йому, приєднуйтесь, буде вам і вода і все… Але серед людей хтось чутку пустив, що тільки до міста приєднаються їм враз тарифи піднімуть, землі заберуть.

Хай там в районі не ображаються, але я б хотів щоб на Володимирщині було три територіальних об’єднаних громади: Устилузька, Оваднівська і …Володимир-Волинська.

– Чому жодне маршрутне таксі в місті не обладнане спесзасобами для людей з особливими потребами?

– Я дам вказівку відповідним службам. А ті нехай вирішують із перевізниками, бо дійсно жодна маршрутка, що курсує містом, не обладнана для людей з особливими потребами.

Далі озвучувалися питання щодо створення реабілітаційного центру для учасників АТО, співпраці із закордонними благодійними організаціями, формування тарифів на теплопостачання, екологічної ситуації в місті, кадрової проблеми у Володимир-Волинському ТМО, облаштування автомобільних стоянок у місті.

Окрім запитань чимало городян висловлювали подяку міському голові за допомогу та сприяння у вирішенні багаьох проблем та питань.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!