Напередодні Дня місцевого самоврядування у залі РБК відбулись урочистості, де було відзначено працівників органів виконавчої влади.

У своєму вітальному слові голова районної ради Роман Гук підбив підсумки роботи Володимир-Волинської районної ради 7 скликання, зокрема протягом року, що добігає кінця, активізувалась робота по написанню проектів на здобуття грантів в рамках програми транскордонного співробітництва Україна-Польща-Білорусь, що стосуються капітальних ремонтів районного будинку культури, школи села Суходоли, дороги Верба-Коритниця на відрізку між селами Стенжаричі та Верба.

Також було сказано, що у 2016 році з районного бюджету на освітню галузь було виділено 1 мільйон 796 тисяч гривень. Проведено ремонтні ремонти у дошкільних навчальних закладів району для відкриття додаткових груп – найбільше коштів на такі цілі було спрямовано в села Овадне, Березовичі, Суходоли, Хобултова та Галинівка. Важливим об’єктом для районної ради є будівництво дитсадка на Заріччі, яке, на переконання очільника району, буде завершене до кінця цього року.

Роман Гук подякував за сумлінну роботу усьому депутатському корпусу району, сільським головам, керівникам та посадовим особам органів місцевого самоврядування. Грамотами районної ради та райдержадміністрації було відзначено найактивніших депутатів районної і сільських рад та сільських голів. Подяки також вручили депутатам кількох скликань та ветеранам праці, які віддали роботі в органах місцевого самоврядування не один десяток років.

З вітальним словом до присутніх у залі звернулись також заступник Володимир-Волинської РДА Юрій Жовнерук, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, Зарічанський сільський голова Ігор Пальонка.

Гарний настрій подарували усім присутнім  виступи солістів районного будинку школяра, дитячого танцювального колективу «Дивограй», народного аматорського хору культпрацівників району «Любисток», вокального гурту «Барви» та інших аматорів сцени.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!