Затверджені умови прийому до вишів України – 2017

 Міністерством юстиції затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році.

Документом передбачено, що громадяни України матимуть право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань, на основі повної загальної середньої освіти у вступників до ВНЗ будуть прийматись сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Конкурсний відбір абітурієнтів буде проводитись на основі конкурсного бала, який розраховуватиметься відповідно до Умов прийому та Правил прийому до вищого навчального закладу.

«Балотуватися на посаду міського голови я більше не-бу-ду!» – Петро Саганюк під час звітування перед громадою

Днями в культурно-мистецькому центрі відбувся звіт міського голови міста Володимира-Волинського Петра Саганюка.

Перша частина зустрічі – звіт міського голови, який в загальному тривав майже 45 хвилин.

Детальніше – Звіт Володимир-Волинського міського голови про роботу у 2016 році

Друга частина цієї зустрічі – перегляд кінофільму про досягнення та здобутки міста за рік, що минає.

У ході третьої частини зустрічі представники міської громади мали можливість поставити запитання міському голові Петру Саганюку.

На Володимирщині відзначили день місцевого самоврядування

Напередодні Дня місцевого самоврядування у залі РБК відбулись урочистості, де було відзначено працівників органів виконавчої влади.

У своєму вітальному слові голова районної ради Роман Гук підбив підсумки роботи Володимир-Волинської районної ради 7 скликання, зокрема протягом року, що добігає кінця, активізувалась робота по написанню проектів на здобуття грантів в рамках програми транскордонного співробітництва Україна-Польща-Білорусь, що стосуються капітальних ремонтів районного будинку культури, школи села Суходоли, дороги Верба-Коритниця на відрізку між селами Стенжаричі та Верба.

Також було сказано, що у 2016 році з районного бюджету на освітню галузь було виділено 1 мільйон 796 тисяч гривень. Проведено ремонтні ремонти у дошкільних навчальних закладів району для відкриття додаткових груп – найбільше коштів на такі цілі було спрямовано в села Овадне, Березовичі, Суходоли, Хобултова та Галинівка. Важливим об’єктом для районної ради є будівництво дитсадка на Заріччі, яке, на переконання очільника району, буде завершене до кінця цього року.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!