Ізраїль готовий прийняти 20 тис українців для роботи в будівельній сфері. Працевлаштування відбуватиметься через Державну службу зайнятості, пише “Інтерфакс-Україна”. 

“Будівельники сьогодні найбільш затребувані фахівці на ринку праці, – коментує ситуацію Тетяна Пашкіна, експерт порталу з працевлаштування “Rabota.ua”. – Це стосується ринку і Європи, і Азії. Уже не один рік вони очолюють списки вакансій. Але якщо нашим будівельникам в Польщі готові платити 20 тис грн. ($ 750 – 760), то в Ізраїлі вдвічі більше – 40 тис грн. ($ 1500. – 1600) “. Відповідно до підписаної угоди про тимчасове працевлаштування українців в Ізраїлі, Тель-Авів готовий надати 20 тис робочих віз фахівцям, які працюють з будівельними конструкціями і металами, а також плиточникам і штукатурам.

Процедура відбору робочих буде проводитися спільно ізраїльськими та українськими експертами на базі ДСЗ. Подача документів та проходження іспиту для отримання робочої візи можлива в будь-якому обласному центрі зайнятості.

Також ізраїльські політики анонсували наступний крок співпраці – підготовку угоди про працевлаштування українських доглядальниць.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!