Спроба Кабінету Міністрів знайти винних у провалі програми встановлення теплових лічильниках свідчить про те, що уряд не контролює ситуацію в Україні, – переконані експерти.

Мовляв, встановлення лічильників треба було розпочати після закінчення опалювального сезону 2015-2016, але влада нічого не зробила, щоб це відбулося вчасно. Зараз урядовці терміново шукають винних у тому, що програма встановлення лічильників провалена. Але щоб побачити винних, їм треба подивитись у дзеркало. Ця ситуація свідчить, що уряд не контролює ситуацію в країні».

Разом з тим, вони переконані, що встановлювати лічильники необхідно і важливо, проте проводити цю роботу в розпал опалювального сезону, щонайменше, непрофесійно та безглуздо. Для підключення лічильника будинок має бути відключений від опалення протягом тривалого часу, що у період холодів є абсолютно неприпустимим.

Подейкують, що корпоративні конфлікти підконтрольного уряду газового монополіста «Нафтогаз» з теплокомуненерго завершувалися численними блокуваннями рахунків постачальників послуг, внаслідок чого інвестиційні проекти заморожувалися і програми встановлення лічильників не виконувались.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!