У Володимирі назріває проблема із дитячими садочками.

Про це стало відомо під час щовівторкової наради міського голови Петра Саганюка з керівниками державних установ та організацій. Цю ж саму тему мер піднімав і на щотижневому брифінгу з місцевими журналістами.

Нині міські дитячі садочки переповнені. Вони розраховані на перебування більше семи сотень діток, а в дійсності дошкільні навчальні заклади Володимира-Волинського відвідує більше 1200 дітей. В районі теж не вистачає місць у дитячих садках, а тому чимало діток з району відвідують міські дошкільні навчальні заклади.

– Будемо думати де облаштувати ще один дитячий садочок у місті, – зазначив міський голова. – На розгляд депутатів буде винесена пропозиція щодо перенесення художньої школи в приміщення колишньої ЗОШ №1 (вул.Драгоманова). Якщо народні обранці підтримають цю пропозицію, то облаштуємо садочок у приміщенні, де нині знаходиться художня школа. Якщо хтось пам’ятає, то там колись функціонував дитячий садок. Проте, в місті формується нова військова частина і є необхідність облаштувати дошкільний навчальний заклад в районі військового містечка. Розглядаємо пропозицію переобладнати приміщення колишнього клубу ЗРП під садочок. Якщо нас підтримають і знайдуться відповідні кошти, – відкриємо дошкільну установу в цьому мікрорайоні міста.

На нараді та брифінгу також йшлося про проблему із встановленням лічильників у багатоквартирних будинках міста. Говорив очільник міста й про те, що деякі підприємства працюють у збиток, а держава не поспішає відшкодовувати кошти за субсидії.

 

Окрім того, стало відомо, що головну ялинку міста планують встановити вже до 19 грудня, а в День Святого Миколая відбудеться святкове відкриття головної зеленої красуні міста.

 

На запитання журналістів, коли в школах міста планують розпочати зимові канікули і скільки вони триватимуть, Петро Данилович зазначив:

– Поки плануємо так як і завжди, в кінці грудня – початок канікул, а щодо їх тривалості – будемо дивитися по погоді та по рівню захворюваності на грип та ГРВІ.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!