Новини до кави

У Володимирі пройшов спортивно-оздоровчий фестиваль “Повір у себе”

Як відомо, 3 грудня – Міжнародний День інвалідів. Важко назвати цей день святом, але пам’ятати про людей з обмеженими можливостями повинен кожен із нас.

У міському центрі фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” люди з особливими потребами мають можливість постійно займатися фізичною культурою, реабілітацією. Так, і в цей день у спортивному залі пройшов спортивно-оздоровчий фестиваль “Повір у себе”.

У Володимирі переповнені дитячі садочки. Міська влада шукає приміщення під новий дошкільний заклад

У Володимирі назріває проблема із дитячими садочками.

Про це стало відомо під час щовівторкової наради міського голови Петра Саганюка з керівниками державних установ та організацій. Цю ж саму тему мер піднімав і на щотижневому брифінгу з місцевими журналістами.

Нині міські дитячі садочки переповнені. Вони розраховані на перебування більше семи сотень діток, а в дійсності дошкільні навчальні заклади Володимира-Волинського відвідує більше 1200 дітей. В районі теж не вистачає місць у дитячих садках, а тому чимало діток з району відвідують міські дошкільні навчальні заклади.

Активісти, що контролюють чергу в Устилузі: «Ми щодня «воюємо» з рішалами та блатними…»

Важко звикнути до того, що приходить час і ти вже не можеш керувати ситуацією, яка донедавна була тобі повністю підконтрольною. Саме це, приблизно, можна сказати про втрачені позиції прикордонників, котрі ще донедавна наводили лад на сервісній зоні Устилуга та, за словами нардепа Гузя, настільки увійшли в кураж, що не гребували нічим, беручи плату за «зелену» вулицю майже у всіх, хто прямував за кордон.

Про все це вже відговорили, відбалакали…Прикордонники пішли, поліціянти теж відмовилися контролювати чергу, прийшли активісти. Тільки згодом вони зрозуміли, що вийшли на тернисту стежку свого роду «війни» з блатними та рішалами, які донедавна без зайвих зусиль “пролітали” сервісну зону та без перешкод мчали в омріяну Європу. Тепер вони беруться домовлятися із активістами, які вперто не йдуть ні на які перемовини. І цим самим вони налаштували проти себе всю ту “блатну еліту”.

У Володимирі військовослужбовців вітали з професійним святом

6 грудня у Володимирі-Волинському, в культурно-мистецькому центрі відбулися урочистості з нагоди професійного свята всіх українських військовослужбовців – Дня Збройних Сил України.

Привітати військовослужбовців Володимирщини прийшли представники міської влади, ветерани ЗСУ, духовенство, громадськість міста.

– Володимир-Волинський – місто військових. Навіть дехто каже, що Володимир без військових, що Нововолинськ без шахтарів, – сказав міський голова Петро Саганюк під час вітальних слів, адресованих винуватцям свята. – Ми завжди пам’ятаємо про наших військових, допомагаємо бригаді, яка дислокується у нашому місті, переймаємося долею тих, хто стоїть на захисті східних рубежів нашої держави. Дозвольте сьогодні привітати Вас, шановні військовослужьовці, із Днем Збройних Сил України! Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники нашої країни. Це свято кожного, хто віддає свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

07.12.2016|Головне, Новини|

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: