7 грудня у сесійній залі Володимир-Волинської міської ради з Днем місцевого самоврядування вітали депутатів міської ради, членів та працівників міськвиконкому.

У день професійного свята – Дня місцевого самоврядування, яке відзначають 7 грудня, у Володимир-Волинській міській раді відбулись урочистості, в яких взяли участь міський голова Петро Саганюк, секретар міської ради Олег Свідерський, депутати міської ради, члени та працівники виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Розпочинаючи урочистості, до присутніх у звернувся міський голова Петро Саганюк. У своєму виступі він наголосив на важливій ролі органів місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку міста, тісній співпраці всього депутатського корпусу задля громади нашого краю та вручив грамоти та грошові винагороди народним обранцям.

Невеличку концертну програму винуватцям свята подарували маленькі вихованці Центру позашкільної освіти (керівник Світлана Лиско) та зразкової вокальної студії “Лодомир”( керівник Галина Тюрікова).

This slideshow requires JavaScript.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!