Сьогодні, 8 грудня автівки з львівським сміттям, яке ось уже кілька місяців активно “розтягують” по Україні, дісталися до Володимира-Волинського. 

Як розповів начальник КП “Полігон” Олександр Козичко, спочатку дві автівки на львівській реєстрації заїхали на територію місцевого полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалища). Там незвані гості хотіли домовитись з охоронцем і вивантажити лвівське сміття. Після того, як їм відмовили, вони приїхали безпосередньо на КП “Полігон” і спробували домовитись з директором підприємства паном Козичком, аби залишити сміття на території самого підприємства.

Директор відмовив гостям і про візит львівських автівок повідомив міського голову Петра Саганюка та начальника міського відділу поліції Михайла Бобика. Мовляв, мало віриться що автівки з львівським сміттям помандрують назад на свою “вотчину”.

Нагадаємо, ще навесні цього року міський голова Петро Саганюк отримав листа від керівника одного з львівських комунальних підприємств, в якому просили міську владу Володимира-Волинського посприяти у вивантаженні львівського сміття на наше місцеве сміттєзвалище. Тоді мер міста відмовив львівським комунальникам.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!