Сьогодні 8 грудня природа піднесла черговий “сюрприз” володимирчанам – ожеледицю. Ті, хто зазвичай вранці поспішають на роботу та навчання, збавили швидкість, щойно вийшовши з дому.

Причина такого ранкового гармидеру – ожеледиця. 

Вночі позначка термометра опустилася до, приблизно, – 10 градусів за Цельсієм, а під ранок мороз впав і ….пішов дощ. Можете собі лише уявити, у що за кілька годин перетворилося місто. Правильно, у велику ковзанку.

Ожеледиця завадила сьогодні і дорослим і малечі вчасно дістатися на роботу та навчання, бо не всі маршрутні таксі виїхали вчасно на маршрут. А ті, хто зазвичай везуть дітей до школи та добираються на роботу власним транспортом, – не ризикнули “виганяти” своїх залізних коней.

Отож, сьогодні, добираючись на роботу та навчання, володимирчани йшли потюпцем, падали-піднімалися, борсалися, а на деяких ділянках дороги доводилося просто плазувати.

Прибиральники взялися ще вдосвіта посипати доріжки та тротуари міста протиожеледною сумішшю, дороги – посипала техніка. Проте не так вже й рясно посипаються ті тротуари та доріжки, та й лише на центральних вулицях міста. А на бічних вуличках та на околицях з ожеледицею “воюють” самі ж городяни.

З власних джерел “ВМ” стало відомо, що вже є перші звернення потерпілих від ожеледиці у приймальне відділення Володимир-Волинського ТМО.

Хочемо нагадати володимирчанам, що кращими для льоду є підошви з мікропористими чи з іншої м’якої основи та  взуття без великих підборів. Людям похилого віку краще в такі «слизькі дні» взагалі не виходити з будинку.

Зачекайте поки приберуть сніг і розкидають протиожеледну суміш на обмерзлий тротуар.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!