12 грудня у музей-садибу ім. І. Стравінського, що знаходиться у місті Устилуг, завітав відомий британський режисер Тоні Палмер. В планах іменитого режисера – ознайомлення з унікальним музеєм видатного композитора, перегляд фільму про Сергія Рахманінова.

Нагадаємо, Тоні Палмер – оперний режисер, кінодокументаліст, впливовий британський музичний критик. А ще — людина, чиєї думки дослухалися Ігор Стравінський, Тихон Хрєнников, Джон Леннон, багато інших яскравих музикантів.

Палмера ще називають «людина-оркестр», яка на свій лад озвучує історію сучасної музики. Його фільми про Стравінського, Шостаковича, Шопена стали скандальними «бомбами» на Заході.

У свій час Палмер зняв знаменитий тригодинний документальний фільм про Стравінського «Одного разу на кордоні…» (Once, at a Border…), який уже став уже класикою.

Зі Стравінським Палмер познайомився у 1966 році. У 1971-му великий композитор помер. А через кілька років видатний режисер зняв про нього фільм. У 2009 році цей фільм можна було побачити в Луцьку на фестивалі «Стравінський і Україна».

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!