Прикордонники затримали батька та сина з медичними стимулюючими препаратами. Це вже  вдруге прикордонники затримали горе-родичів.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

Сьогодні о 5-й годині ранку в залізничному пункті пропуску «Ягодин» під час оформлення пасажирського потяга «Київ – Варшава» прикордонники Луцького загону спільно з митниками виявили контрабандні медичні препарати.

Перевозили таблетки, які, попередньо, є стимулятором чоловічої потенції, двоє громадян Німеччини, батько з сином 67 та 29 років. Вони спакували 600 пігулок «TADADEL 20» серед особистих речей у сумці, яку везли з собою.

Як з’ясувалось, порушниками виявились «старі знайомі» прикордонників. В квітні цього року вони вже намагались вивезти із України з метою подальшої реалізації більше 36 тисяч штук таких же таблеток, приховавши їх серед багажу та постільної білизни у купе поїзда. Тоді експертиза підтвердила їх медичне призначення, а сума оцінки склала більше 900 тисяч гривень.

Зараз родичі заявили, що таблетки придбали для особистого користування. Після їхньої експертизи буде прийнято відповідне правове рішення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!