Учорашня ранкова ожеледиця по всій Волинській області ускладнила ріх пішоходів та автотранспорту та додала турбот комунальникам, яким було просто не під силу справитися з таким “глянцем” на тротуарах та автошляхах.

Та ж сама картина була й у самому Володимирі-Волинському. Для одних дорога на роботу чи в школу стала справжнім випробуванням, для інших цей “слизький” день став незапланованим вихідним. Ще для когось цей день закінчився позаплановим візитом до лікаря-травматолога.

Чи атакували вчора городяни Володимир-Волинське ТМО? З якими саме травмами та ушкодженнями? Про це та інше цікавимось у головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Олександра Клачука.

Зазвичай, в такі “слизькі” дні в приймальному відділенні, або ж під під кабінетом лікаря-травматолога – аншлаги. Учора, кажуть медики, дякувати Богу, обійшлося. Кількість випадків травмування та отриманих політравм – не так уже й багато. Це якщо порівнювати, наприклад, із статистокою, що надходить із інших міст.

– На вчора, станом на 18.00 до приймального відділення з політравмами та іншими ушкодженнями, отриманими внаслідок погіршення погодніх умов, звернулося, як не дивно, лише 3 чоловік, – розповів Олександр Георгійович. – Загалом учора в ТМО звернулося 6 городян, які потерпіли внслідок ожеледиці.

Гарантій, що це перша і остання ожеледиця цієї зими -немає, а відтак городянам слід бути більш обачнішими під час негоди та безпечніше ставитися до свого життя. А комунальникам…Працюйте і пам’ятайте, що від вас теж багато що залежить.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!