9 грудня відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку туризму, на якому було проаналізовано виконання Програми розвитку туризму у місті протягом 2016 та доручень засідання координаційної ради, яке відбулося 13 травня цього року.

Як повідомила головний спеціаліст відділу культури та туризму  виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Любов Нестерук, розпочала зустріч голова координаційної ради, заступник міського голови Лариса Кулікова, яка наголосила на важливості розвитку туризму в нашому місті, зазначила, що напрацювань в цій сфері є чимало.

“Приємно, зазначила вона, що з цікавими ідеями подекуди звертаються й самі мешканці міста, які готові взяти відповідальність на себе за їх реалізацію”.

Виконавці програми прозвітували про виконання завдань, передбачених Програмою розвитку туризму.

Начальник відділу культури і туризму Роман Віслобоков, зокрема, поінформував, що у рамках зміцнення культурних зв’язків творчих колективів, аматорів сцени, художників та народних умільців міста з культурно-мистецькими об’єднаннями на теренах області, України та Євросоюзу, 26 червня 2016 року учасники інструментального ансамблю «Віола» дитячої музичної школи, солісти зразкової вокальної студії «Лодомир» та танцювальний колектив «Колорит» взяли участь у Міжнародному фестивалі мистецтв «Надбужанські зустрічі» в м. Грубешові (Республіка Польща).
Також творчі колективи міста брали участь у «Європейських днях добросусідства» (с. Кречів, Іваничівського району). Ансамбль народної пісні «Розмай» взяв участь у концертній програмі в Консульстві України у м. Бресті (Республіка Білорусь). Духовий оркестр «Арсен» виступив з концертною програмою у місті Ленчиця (Республіка Польща).
Директор ДІКЗ «Стародавній Володимир» Володимир Пикалюк розповів, що втретє відбувся «круглий стіл» «Володимир, яким ми його пам’ятаємо», вперше – Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Хроніки Ладомерії

За словами Романа Віслобокова, наукові співробітники історичного музею брали участь у проведенні наукових конференцій, які відбувалися в місті та області: «Минуле і сучасне Волині і Полісся. Леся Українка і родина Косачів в контексті української і світової культури у Колодяжному, до 100 річчя першої української школи імені Тараса Шевченка у Володимирі-Волинському, до 250- річчя Собору РіздваХристового, у Всеукраїнській науковій конференції « Голод в Україні в 1946-1947рр.»у Волинському краєзнавчому музеї.

Туристично привабливими назвали такі заходи, як День міста та перший гастрономічний фестиваль «Смаковиця -по Володимирськи».

Говорили також про те, що триває робота над створенням туристичного бренду міста, до кінця року будуть визначені кращі роботи, надіслані на конкурс, які будуть винесені на громадське обговорення.
Налагоджена співпраця з народними майстрами. Які беруть участь у ярмарках, проводять майстер-класи. Цьому сприяє й творче об’єднання «Рукотвори», яке діє при культурно-мистецькому центрі.
Володимир долучився до міст із вільними Wi-Fi зонами у парку «Слов’янський» та біля культурно-мистецького центру.

Депутат міської ради, голова комісії з питань освіти, культури, туризму,
молоді і спорту, комунікацій та міжнародного співробітництва Світлана Федонюк , яка взяла участь у роботі ради, озвучила думку своїх виборців, що цьогоріч заходи з нагоди Дня міста пройшли на досить високому рівні, їх було багато для різних категорій людей. Чимало володимир-волинців, за її словами, із задоволенням побували на екскурсіях по місту, організованих працівниками історичного музею та ДІКЗ «Стародавній Володимир».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!