Вчергове, в приміщенні Володимир-Волинської міської ради зібрались члени громадської ради. Цього разу, аби спланувати свою роботу на перші місяці наступного 2017 року. 

На початку зустрічі члени громради заслухали інформацію щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками. Її оприлюднив секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський.

– Уже надійшло 580 заяв від учасників АТО, які хочуть отримати земельні ділянки. Близько 180 вже отримали дозволи на складання проектів землеустрою,  з них 80 – отримали документи на право власності на земельну ділянку, – розповів Олег Миколайович. – Найкращі ділянки в межах міста запропонували родинам загиблим. Проте, всеодно повністю не забезпечили ці родини земельними ділянками.

Секретар міської ради також наголосив, що міська влада активно працює в плані передачі земель міноборони в міську комунальну власність.

– Скільки звернень та запитів ми вже написали та направили… Це ж облогує десятки гектарів землі, – територія військторгу, колишній танковий полк… У разі передачі земельних ділянок у комунальну власність міста, питання надання землі учасникам АТО могло б вирішитися, – наголосив Олег Миколайович. – Остання відповідь від військових надійшла десь місяць тому і вони пишуть, що будуть забудовувати цю територію із залученням інвесторів з метою подальшої передачі житла військовим. Вони не можуть добудувати 44- квартирний будинок, а тут…

Члени громадської ради запропонували вже в новому році заслухати інформацію стосовно стану забезпечення вимог закону про виділення земельних ділянок для учасників АТО.

На наступні засідання члени громадської ради також намітили заслухати інформацію (від представників міської влади та керівників підприємств і установ) про стан ремонту доріг та екологічну ситуацію у місті, про стан туристичної інфраструктури в місті, ознайомитися із планом оздоровлення школярів на літній період, вирішити питання перейменування однієї з вулиць міста на вулицю 51-ї ОМБр.

Руслан Бормовий, заступник голови молодіжної ради, який також є членом громадської ради, повідомив, що молодь міста просить представників громадський інституцій міста допомогти у вирішенні проблеми торгівлі алкоголем у заборонений час. Мовляв, рішення міської ради в даному випадку існує лише на папері, бо притягнути до відповідальності підприємців що реалізують алкоголь у нічний час, дещо проблематично. Проте, зазначив присутній на засіданні Олег Тимосевич (голова депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків громадськими організаціями та об’єднаннями громадян), ніхто не забороняє представникам громадськості запросити підприємців, які ігнорують рішення міської ради, на спільне засідання представників молодіжної та громадської ради, членів міськвиконкому, представників депутатського корпусу та правоохоронних органів. І нехай там, перед представниками міської громади, підприємці пояснюють що саме змушує їх ігнорувати рішення міської ради.

До наступної зустрічі представники громадських інституцій також мають підготувати власні пропозиції стосовно створення Статуту громади міста Володимира-Волинського.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!