В Генпрокуратурі розповіли, скільки електронних декларацій народних депутатів вже встигли опрацювати.

Про це під час брифінгу 9 грудня повідомила начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання і протидії корупції ГПУ Валентина Сеник, передає 24 канал.

Вона уточнила, що на сьогодні в Генпрокуратурі встигли опрацювати приблизно половину електронних декларацій народних депутатів.

«Опрацьована приблизно половина електронних декларацій народних депутатів України. В Національне агентство з питань запобігання корупції спрямовані вже 53 матеріали для вжиття заходів згідно з законом України про протидію корупції», – зазначила вона.

В ГПУ пояснили, що 28 матеріалів стосуються неповного відображення даних в е-деклараціях, 11 – це порушення обмежень щодо сумісництва та зайнятості іншою оплачуваною діяльністю, два – порушення обмеження в частині отримання подарунків, один матеріал – щодо несвоєчасної подачі декларації.

Раніше вже повідомлялося, що понад 20 тисяч чиновників та депутатів повносили зміни до своїх електронних декларацій. Зокрема, після подання е-декларацій у чиновників та високопосадовців був ще тиждень на виправлення та уточнення даних. Окрім президента Петра Порошенка, який згадав про дохід у розмірі майже 2 мільйонів гривень, зміни у декларації внесли міністри та нардепи. До слова, західні ЗМІ вже відреагували на космічні статки українських чиновників та політиків. Однією з реакцій на це може бути те, що західні країни припинить співпрацю.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!